Kontakt oss

Åpningstider:

Mandag til fredag 08:00 til 16:00

Registrer deg for gratis studieveiledning

Våre ansatte

Camilla Kongsli

Studieveileder - Oslo

Telefon: 973 16 050
E-post: camilla@sonor.no
Adresse: Torggata 11, 0181 Oslo

Margrethe Knudsen

Studieveileder - Oslo

Telefon: 973 16 040
E-post: margrethe@sonor.no
Adresse: Torggata 11,0181 Oslo

Liselotte Hammer

Studieveileder - Oslo

Telefon: 973 16 020
E-post: liselotte@sonor.no
Adresse: Torggata 11 0181 Oslo

Thomas Horvath Svendsen

Studieveileder - Oslo

Telefon: 973 17 191
E-post: thomas@sonor.no
Adresse: Torggata 11, 0181 Oslo

 

Kristin Hulsund Kvam

Studieveileder - Trondheim

Telefon: 973 16 015
E-post: kristin@sonor.no
AdresseKjøpmannsgata 8
7013 Trondheim

Tale Bærland

Medierådgiver - Trondheim

Telefon: 973 17 311
E-post: tale@sonor.no
AdresseKjøpmannsgata 8
7013 Trondheim

Kjetil Kleivmyr-Sandvoll

Daglig leder -  Trondheim

I permisjon til 5. oktober 2021

Torggata 11, Oslo, Norge

Kjøpmannsgata 10, Trondheim, Norge

Du har valgt:

Lukk

Registrer deg for gratis studieveiledning

Ved å registrer deg blir du tildelt en veileder som vil hjelpe deg kartlegge dine muligheter for videre studier i utlandet.
Din veileder er tilgjengelig for å svare på dine spørsmål gratis og uforpliktende.
  • Kontaktdetaljer

  • Postadresse

  • Hvor har du hørt om SONOR?

  • Karakterer

  • Hva vil du studere?

  • Studiestart

    Nyhetsbrev 1 til 2 ganger per måned hvor Mailchimp er databehandler. E-postadressen lagres i en egen database, deles ikke med andre og slettes når du sier opp abonnementet eller når den blir inaktiv.