Kontakt oss

Åpningstider:

Mandag til fredag 08:00 til 16:00

Få gratis studieveiledning

Registrer deg her

Våre ansatte

Mia Raknem Borgersen

Studieveileder - Oslo

Telefon: 73 80 97 37
E-post: mia@sonor.no
Adresse: Torggata 11
0181 Oslo

Thomas Horvath Svendsen

Studieveileder - Thomas jobber for tiden fra utlandet.

Telefon: 73 80 97 32
E-post: thomas@sonor.no
Skype: thomashsvendsen 

 

Mari Berg Henie

Studieveileder - Oslo

Telefon: 73 80 97 35
E-post: mari@sonor.no
Adresse: Torggata 11
0181 Oslo

Margrethe Knudsen

Studieveileder - Oslo

Telefon: 73 80 97 34
E-post: margrethe@sonor.no
Adresse: Torggata 11
0181 Oslo

Kamilla Stølen

Studieveileder - Bergen

Telefon: 73 80 97 33
E-post: kamilla@sonor.no
Adresse: Halfdan Kjerulfs gate 4, 5 etg.
5017 Bergen

Kristin Hulsund Kvam

Studieveileder - Trondheim

Telefon: 73 80 97 36
E-post: kristin@sonor.no
AdresseKjøpmannsgata 10
7013 Trondheim

Kjetil Kleivmyr-Sandvoll

Daglig leder -  Trondheim

Trondheim: 73 80 97 31
E-post: kjetilsa@sonor.no
Adresse: Kjøpmannsgata 10
7013 Trondheim

Torggata 11, Oslo, Norge

Halfdan Kjerulfs gate 4, Bergen, Norge

Kjøpmannsgata 10, Trondheim, Norge

Du har valgt:

Lukk

Registrer deg for gratis studieveiledning

    Nyhetsbrev 1 til 2 ganger per måned hvor Mailchimp er databehandler. E-postadressen lagres i en egen database, deles ikke med andre og slettes når du sier opp abonnementet eller når den blir inaktiv.