Kontakt oss

Registrer deg for gratis studieveiledning

    Vi sender ut nyhetsbrev 1 til 2 ganger per måned. Mailchimp er databehandler for nyhetsbrevet. E-postadressen lagres i en egen database, deles ikke med andre og slettes når du sier opp abonnementet. E-postadressen slettes også om vi får tilbakemelding om at den ikke er aktiv.

Du får tildelt en veileder som hjelper deg med å kartlegge dine videre muligheter.
Vi ser på hvilke skoler som passer for deg med tanke på dine studieønsker og dine karakterer og fag.
Vår veiledning er gratis og uforpliktende!

 

Åpningstider:

Mandag til fredag 08:00 til 16:00

 

Våre ansatte

Mia Raknem Borgersen

Studieveileder - Oslo

Telefon: 73 80 97 37
E-post: mia@sonor.no
Adresse: Torggata 11
0181 Oslo

Thomas Horvath Svendsen

Studieveileder - Oslo

Telefon: 73 80 97 32
E-post: thomas@sonor.no
Adresse: Torggata 11
0181 Oslo

Mari Berg Henie

Studieveileder - Oslo

Telefon: 73 80 97 35
E-post: mari@sonor.no
Adresse: Torggata 11
0181 Oslo

Margrethe Knudsen

Studieveileder - Oslo

Telefon: 73 80 97 34
E-post: margrethe@sonor.no
Adresse: Torggata 11
0181 Oslo

Kristen Lorraine Eilertsen

Studieveileder - Oslo

Adresse: Torggata 11
0181 Oslo

* Kristen er for tiden ute i permisjon.

Kamilla Stølen

Studieveileder - Bergen

Telefon: 73 80 97 33
E-post: kamilla@sonor.no
Adresse: Halfdan Kjerulfs gate 4, 5 etg.
5017 Bergen

Kristin Hulsund Kvam

Studieveileder - Trondheim

Telefon: 73 80 97 36
E-post: kristin@sonor.no
AdresseKjøpmannsgata 10
7013 Trondheim

Kjetil Kleivmyr-Sandvoll

Daglig leder -  Trondheim

Trondheim: 73 80 97 31
E-post: kjetilsa@sonor.no
Adresse: Kjøpmannsgata 10
7013 Trondheim

Du har valgt:

Close

Registrer deg for gratis studieveiledning

    Vi sender ut nyhetsbrev 1 til 2 ganger per måned. Mailchimp er databehandler for nyhetsbrevet. E-postadressen lagres i en egen database, deles ikke med andre og slettes når du sier opp abonnementet. E-postadressen slettes også om vi får tilbakemelding om at den ikke er aktiv.
USA