Kontakt oss

Åpningstider:

Mandag til fredag 08:00 til 16:00

Merk at vi nå under pandemien ofte jobber hjemmefra. Vi tilrettelegger gjerne for veiledning på telefon, over Teams eller Zoom. Vi er i perioder også tilgjengelig på kontor, ta i tilfelle kontakt for avtale.

Registrer deg for gratis studieveiledning

Våre ansatte

Camilla Kongsli

Studieveileder - Oslo

Telefon: 973 16 050
E-post: camilla@sonor.no
Adresse: Torggata 11, 0181 Oslo

Liselotte Hammer

Studieveileder - Oslo

Telefon: 973 16 020
E-post: liselotte@sonor.no
Adresse: Torggata 11 0181 Oslo

Margrethe Knudsen

Studieveileder - Oslo

Telefon: 973 16 040
E-post: margrethe@sonor.no
Adresse: Torggata 11,0181 Oslo

Thomas Horvath Svendsen

Innholdsprodusent

E-post: thomas@sonor.no
Adresse: Torggata 11, 0181 Oslo

 

Christina Lernes-Bardal

Studieveileder - Trondheim

Telefon: 973 16 030
E-post: christina@sonor.no
AdresseKjøpmannsgata 8
7013 Trondheim

Kjetil Kleivmyr-Sandvoll

Daglig leder -  Trondheim

Telefon: 474 50 512
E-post: kjetil@sonor.no
AdresseKjøpmannsgata 8
7013 Trondheim

Kristin Hulsund Kvam

Studieveileder - Trondheim

Telefon: 973 16 015
E-post: kristin@sonor.no
AdresseKjøpmannsgata 8
7013 Trondheim

Torggata 11, Oslo, Norge

Kjøpmannsgata 10, Trondheim, Norge

Du har valgt:

Lukk

Få studieveiledning – helt gratis!

Visste du at universiteter i Storbritannia krever en akademisk referanse i søknaden din? Eller at ulike universiteter har forskjellige krav til språktester?

Det kan være vanskelig å finne ut hvilke krav som gjelder, og hvordan dine muligheter for å studere i utlandet er. Rådgiverne i Sonor har selv vært utenlandsstudenter, og svarer mer enn gjerne på spørsmål!

Registrer deg ved å fylle ut skjemaet, så tar en veileder kontakt med deg og hjelper deg å kartlegge mulighetene. Veiledningen er gratis og helt uforpliktende – og du kan spørre oss om alt du lurer på.
  • Kontaktdetaljer

  • Postadresse

  • Hvor har du hørt om SONOR?

  • Karakterer

  • Hva vil du studere?

  • Studiestart

    Nyhetsbrev 1 til 2 ganger per måned hvor Mailchimp er databehandler. E-postadressen lagres i en egen database, deles ikke med andre og slettes når du sier opp abonnementet eller når den blir inaktiv.